Rnd Image 03

Mezonetový apartmán 3+kk, 111 m2 s balkónem - 3. patro (Byt 17)

 • Označení Apartmánu: Byt 17
 • Dispozice: 3+kk/L
 • Výměra dle ČSN: 111 m2
 • Výměra byt: 103,33 m2
 • Výměra balkon, lodžie: 7,16 m2
 • Sklep: 3,15 m2
 • Výměra celkem: 113,64 m2
 • Sklepní koje: Ano
 • Garážové stání: Ano
 • Orientace: SZ
 • Cena: 6 900 000,- Kč
 • Dostupnost: Rezervace

Tento prostorný mezonetový apartmán na prodej představuje ideální řešení pro všechny, kteří hledají trvalé bydlení v Železné rudě nebo byt na Šumavě pro svůj podnikatelský záměr. Díky své lokaci, rozměrům a důmyslně řešené dispozici poskytne moderní a pohodlné bydlení nebo může sloužit jako prázdninová rezidence na Šumavě.

Na prodej vám nabízíme podkrovní mezonet s dispozicí 3+kk ve 3. a 4. patře apartmánového domu Javorská. Na podlahové ploše 100 m2 se nachází tři místnosti, kuchyňský kout, dvě koupelny, dvě toalety a komora. Apartmán má k dispozici sklepní kóji a vnitřní garážové stání. Součástí bytu je i balkón.

Do třetího patra vás vyveze výtah určený pro přepravu 9 osob, který tak zajistí pohodlnou přepravu i s kočárkem či zavazadly. Po vstupu do bytu vejdete do předsíně, kde je prostor pro botník i předsíňovou skříň. Dominantou apartmánu je prostorný obývací pokoj propojený s rohovým kuchyňským koutem a jídelnou. V prvním podlaží dále naleznete ložnici, koupelnu s vanou a oddělenou toaletu. K relaxaci a letnímu posezení můžete využít balkón, který vám poskytne krásné výhledy do okolí. V horním podlaží se nachází druhá ložnice, která má k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Tento horský apartmán k prodeji v Železné rudě je dokonalým spojením pohodlného bydlení ve městě a životem v těsné blízkosti s přírodou. Umístění apartmánového domu Javorská v centru Železné rudy zajišťuje veškerou občanskou vybavenost v těsné blízkosti. Šumavská příroda nabídne ty nejlepší podmínky pro výlety, aktivní sporty a relaxaci. Třetí a čtvrté nadzemní podlaží orientované na severozápad vám poskytne krásné výhledy do okolí.

Hned poblíž apartmánového domu Javorská se nachází samoobsluha COOP a u ní i bankomat České Spořitelny. ZŠ a MŠ Karla Klostermanna a s ní spojená městská knihovna je vzdálená pouhé 2 minuty chůze. O kousek dále najdeme i čerpací stanici Benzina.

Autobusová zastávka se nachází v ulici Javorská jen pár domů odtud a železniční stanice Železná Ruda centrum je vzdálena 500 m. Necelé 3 km zbývají na hranice s Německem. Na prodej se vám tak nabízí horský apartmán na Šumavě, který je skvělým výchozím bodem pro všechny druhy aktivit po celý rok.

V zimě je tato lokalita doslova rájem pro lyžaře. Ski areál Špičák budete mít pouhé 4 km od domu, podobně jako další oblíbené sjezdovky Pancíř, Hofmanky či Hojsova stráž. Pouze 15 min autem je to na Ski areál Velký Javor, největší a nejoblíbenější lyžařský areál Šumavy. Téměř za barákem budete mít nejen skvělé podmínky pro sjezdové lyžování, ale i upravené běžkařské tratě na české straně Šumavy i v okolí Ski areálu Javor. V létě vám bezpočet turistických cílů, lanovky, dechberoucí výhledy, cyklostezky, Bike park, lanové centrum, slalomové káry poskytnou nekončící příležitosti pro aktivní odpočinek, adrenalinové sporty, zábavu i relaxaci. To vše s pohodlím vlastní rezidence na Šumavě.

np3 17směrová růžice

NP4

np4 17

 • Upozornění: Obrázek půdorysu představuje dispoziční uspořádání bytu. Zobrazený nábytek, vestavěné skříně a kuchyňská linka nejsou předmětem prodeje. Plochy jednotlivých místností v zobrazeném schématu bytu se mohou mírně lišit. Celková plocha bytu je stanovena v souladu s nařízením vlády ČR č. 366/2013. Podlahovou plochu bytu v jednotce tvoří půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako jsou stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce.

Připojení elektroměru je součástí vybavení bytu a poplatek ČEZ Distribuce bude uhrazen investorem. Je vytápěn centrálně společným plynovým kotlem. Spotřeba vody se měří pro každý byt samostatně a odečty probíhají dálkově. V domě bude instalován osobní výtah SCHINDLER vhodný pro převoz až 9 osob.

Další apartmány na prodej v Želené rudě

 • Poptávka na apartmán

  Máte zájem o apartmán v centru Železné Rudy nedaleko Ski Areálu Špičák? Chcete pocítit vůni šumavských lesů?
  Máte štěstí, tento apartmán je stále na prodej. Neváhejte nás kontaktovat!

  Neplatný vstup
  Tato položka musí být vyplněna.
  Tato položka musí být vyplněna.
  Tato položka musí být vyplněna.
  Tato položka musí být vyplněna.
  Tato položka musí být vyplněna.
  Před odesláním zprávy je nutný Váš souhlas.
  Neplatný vstup

Vyberte si podlaží