Rnd Image 02

Zkolaudováno a prodáno

Mezonetový apartmán 3+kk, 111 m2 s balkónem - 3. patro (Byt 17)

 • Označení Apartmánu: Byt 17
 • Dispozice: 3+kk/L
 • Výměra dle ČSN: 111 m2
 • Výměra byt: 103,33 m2
 • Výměra balkon, lodžie: 7,16 m2
 • Sklep: 3,15 m2
 • Výměra celkem: 113,64 m2
 • Sklepní koje: Ano
 • Garážové stání: Ano
 • Orientace: SZ
 • Cena: -
 • Dostupnost: Prodáno

Tento prostorný mezonetový apartmán na prodej představuje ideální řešení pro všechny, kteří hledají trvalé bydlení v Železné rudě nebo byt na Šumavě pro svůj podnikatelský záměr. Díky své lokaci, rozměrům a důmyslně řešené dispozici poskytne moderní a pohodlné bydlení nebo může sloužit jako prázdninová rezidence na Šumavě.

Na prodej vám nabízíme podkrovní mezonet s dispozicí 3+kk ve 3. a 4. patře apartmánového domu Javorská. Na podlahové ploše 100 m2 se nachází tři místnosti, kuchyňský kout, dvě koupelny, dvě toalety a komora. Apartmán má k dispozici sklepní kóji a vnitřní garážové stání. Součástí bytu je i balkón.

Do třetího patra vás vyveze výtah určený pro přepravu 9 osob, který tak zajistí pohodlnou přepravu i s kočárkem či zavazadly. Po vstupu do bytu vejdete do předsíně, kde je prostor pro botník i předsíňovou skříň. Dominantou apartmánu je prostorný obývací pokoj propojený s rohovým kuchyňským koutem a jídelnou. V prvním podlaží dále naleznete ložnici, koupelnu s vanou a oddělenou toaletu. K relaxaci a letnímu posezení můžete využít balkón, který vám poskytne krásné výhledy do okolí. V horním podlaží se nachází druhá ložnice, která má k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Tento horský apartmán k prodeji v Železné rudě je dokonalým spojením pohodlného bydlení ve městě a životem v těsné blízkosti s přírodou. Umístění apartmánového domu Javorská v centru Železné rudy zajišťuje veškerou občanskou vybavenost v těsné blízkosti. Šumavská příroda nabídne ty nejlepší podmínky pro výlety, aktivní sporty a relaxaci. Třetí a čtvrté nadzemní podlaží orientované na severozápad vám poskytne krásné výhledy do okolí.

Hned poblíž apartmánového domu Javorská se nachází samoobsluha COOP a u ní i bankomat České Spořitelny. ZŠ a MŠ Karla Klostermanna a s ní spojená městská knihovna je vzdálená pouhé 2 minuty chůze. O kousek dále najdeme i čerpací stanici Benzina.

Autobusová zastávka se nachází v ulici Javorská jen pár domů odtud a železniční stanice Železná Ruda centrum je vzdálena 500 m. Necelé 3 km zbývají na hranice s Německem. Na prodej se vám tak nabízí horský apartmán na Šumavě, který je skvělým výchozím bodem pro všechny druhy aktivit po celý rok.

V zimě je tato lokalita doslova rájem pro lyžaře. Ski areál Špičák budete mít pouhé 4 km od domu, podobně jako další oblíbené sjezdovky Pancíř, Hofmanky či Hojsova stráž. Pouze 15 min autem je to na Ski areál Velký Javor, největší a nejoblíbenější lyžařský areál Šumavy. Téměř za barákem budete mít nejen skvělé podmínky pro sjezdové lyžování, ale i upravené běžkařské tratě na české straně Šumavy i v okolí Ski areálu Javor. V létě vám bezpočet turistických cílů, lanovky, dechberoucí výhledy, cyklostezky, Bike park, lanové centrum, slalomové káry poskytnou nekončící příležitosti pro aktivní odpočinek, adrenalinové sporty, zábavu i relaxaci. To vše s pohodlím vlastní rezidence na Šumavě.

np3 17směrová růžice

NP4

np4 17

 • Upozornění: Obrázek půdorysu představuje dispoziční uspořádání bytu. Zobrazený nábytek, vestavěné skříně a kuchyňská linka nejsou předmětem prodeje. Plochy jednotlivých místností v zobrazeném schématu bytu se mohou mírně lišit. Celková plocha bytu je stanovena v souladu s nařízením vlády ČR č. 366/2013. Podlahovou plochu bytu v jednotce tvoří půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako jsou stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce.

Připojení elektroměru je součástí vybavení bytu a poplatek ČEZ Distribuce bude uhrazen investorem. Je vytápěn centrálně společným plynovým kotlem. Spotřeba vody se měří pro každý byt samostatně a odečty probíhají dálkově. V domě bude instalován osobní výtah SCHINDLER vhodný pro převoz až 9 osob.

Další apartmány na prodej v Želené rudě

Vyberte si podlaží