Zkolaudováno a prodáno

Apartmán 1+kk, 38 m2 se zahradou - 1. patro (Byt 2)

 • Označení Apartmánu: Byt 2
 • Dispozice: 1+kk/Z
 • Výměra dle ČSN: 40,63 m2
 • Výměra byt: 38,6 m2
 • Zahrada: 17,1 m2
 • Sklep: 3,03 m2
 • Výměra celkem: 58,73 m2
 • Sklepní koje: Ano
 • Venkovní stání: Ano
 • Orientace: SZ
 • Cena: -
 • Dostupnost: Prodáno

Hledáte malý byt v Železné rudě pro trvalé bydlení? Rádi byste měli vlastní apartmán na Šumavě, který vám umožní strávit kdykoliv svou dovolenou uprostřed Šumavské přírody se zázemím domova? Nebo hledáte byt na prodej na Šumavě, který bude ideální pro váš podnikatelský záměr? Apartmán 1+kk se zahradou v apartmánovém domě Javorská v centru Železné rudy je jedinečnou příležitostí.

Byt o rozloze 38,6 m2 se nachází v 1. patře a je dispozičně řešený jako prostorný 1+kk. Po vstupu do apartmánu se octnete v předsíni odkud vedou dveře do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Druhé dveře vedoucí také z předsíně vás zavedou do kuchyně, která je propojená s velkou obývací místností. Z ní můžete rovnou vstoupit na vlastní zahradu o rozloze 17 m2, která je bezesporu velkou devízou tohoto bytu. Apartmán má k dispozici také sklepní kóji a venkovní stání.

Na prodej se vám tak nabízí horský apartmán na Šumavě, který je zcela jistě skvělou investicí. Byt s vlastní zahradou představuje mnoho výhod – můžete si zde vytvořit vlastní oázu klidu, pořádat rodinné oslavy či přátelské párty, a i přes pobyt ve městě budete neustále obklopeni zelení.

Lokace apartmánu v centru Železné rudy zaručuje maximální pohodlí. Hned poblíž apartmánového domu Javorská se nachází samoobsluha COOP a u ní i bankomat České Spořitelny. ZŠ a MŠ Karla Klostermanna a s ní spojená městská knihovna je vzdálená pouhé 2 minuty chůze. O kousek dále najdeme i čerpací stanici Benzina. Autobusová zastávka se nachází v ulici Javorská jen pár domů odtud a železniční stanice Železná Ruda centrum je vzdálena 500 m. Necelé 3 km zbývají na hranice s Německem.

Tento krásný a moderní apartmán 1+kk se zahradou je skvělým výchozím bodem pro všechny druhy aktivit, které Národní park Šumava nabízí.

V zimě je tato lokalita doslova rájem pro lyžaře. Ski areál Špičák budete mít pouhé 4 km od domu, podobně jako další oblíbené sjezdovky Pancíř, Hofmanky či Hojsova stráž. Pouze 15 min autem je to na Ski areál Velký Javor, největší a nejoblíbenější lyžařský areál Šumavy. Poblíž budete mít nejen skvělé podmínky pro sjezdové lyžování, ale i upravené běžkařské tratě na české straně Šumavy i v okolí Ski areálu Javor. V létě vám bezpočet turistických cílů, lanovky, dechberoucí výhledy, cyklostezky, Bike park, lanové centrum, slalomové káry poskytnou nekončící příležitosti pro aktivní odpočinek, zábavu, adrenalinové sporty, i relaxaci. Ale především si můžete kdykoliv užít volné dny uprostřed překrásné přírody. To vše s pohodlím vlastní rezidence na Šumavě.

np1 02 - půdorys apartmánu k prodejisměrová růžice


 • Upozornění: Obrázek půdorysu představuje dispoziční uspořádání bytu. Zobrazený nábytek, vestavěné skříně a kuchyňská linka nejsou předmětem prodeje. Plochy jednotlivých místností v zobrazeném schématu bytu se mohou mírně lišit. Celková plocha bytu je stanovena v souladu s nařízením vlády ČR č. 366/2013. Podlahovou plochu bytu v jednotce tvoří půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, jako jsou stěny, sloupy, pilíře, komíny a obdobné svislé konstrukce.

Připojení elektroměru je součástí vybavení bytu a poplatek ČEZ Distribuce bude uhrazen investorem. Je vytápěn centrálně společným plynovým kotlem. Spotřeba vody se měří pro každý byt samostatně a odečty probíhají dálkově.

Další apartmány na prodej v Želené rudě